Zdążyć przed apokalipsą

Tłumaczenie: Sławomir Studniarz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nirvana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Limbus
Trialogues at the edge of the West
83-85475-51-6
popularnonaukowa
Łukasz

Ta książka wykracza poza wszelkie intelektualne ograniczenia! Trzy wybitne umysły nauki współczesnej poszukują odpowiedzi na liczne ważne pytania, przed którymi stanął świat końca tysiąclecia: - Czy Armageddon jest samospełniającą się przepowiednią? - Czy naukowcy i mistycy stworzą wspólnie nową wizję świata? - Jak chaos kształtuje nasze życie? Ta książka, efekt naukowego doświadczenia,...

Ta książka wykracza poza wszelkie intelektualne ograniczenia!

- Czy Armageddon jest samospełniającą się przepowiednią?
- Czy naukowcy i mistycy stworzą wspólnie nową wizję świata?
- Jak chaos kształtuje nasze życie?

Ta książka, efekt naukowego doświadczenia, mistycznej wyobraźni i wizjonerstwa jest dowodem, że duch i materia mogą tworzyć nową, olśniewającą jakość. To intelektualna i duchowa podróż przez przestrzenie wszechświata...

źródło opisu: Tylna okładka

źródło okładki: www.bialykruk.com.pl

Przemysław Bryk | 2013-03-25
Przeczytana: 25 marca 2013

Mniejsza o same hipotezy snute przez dyskutantów, lecz już sam fakt, że ludzie nauki potrafili spojrzeć na niektóre z zagadnień z zupełnie innej perspektywy sprawia, że warto przeczytać tę książkę.

ghostmaniac | 2016-06-30
Przeczytana: 1998 rok