Słownik teatru

Wydawnictwo: Wydawnictwo Krakowskie
978-83-7653-006-2
Natasza

Zawiera około 1500 haseł przybliżających podstawowe wiadomości na temat teorii, historii i współczesności teatru. Słownik podzielony jest na 3 części: „Pojęcia i instytucje”, „Osoby” i „Dzieła”. Napisany przez wybitnego specjalistę – Dariusza Kosińskiego, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracownika Katedry Dramatu Wydziału Polonistyki. Szczególnie polecany studentom, uczniom,...

Szczególnie polecany studentom, uczniom, nauczycielom i wszystkim miłośnikom teatru.

źródło opisu: http://hatteria.pl/dariusz-kosinski-slownik-teatru-p-2367.html

źródło okładki: http://hatteria.pl/dariusz-kosinski-slownik-teatru-p-2367.html