SilverFin

Wydawnictwo: Świat Książki

powieść sensacyjno ? przygodowa dla młodzieży o młodym Jamesie Bondzie tajemnicze laboratorium, zaginiecie kuzyna, chłopiec przemieniony w węgorza szybka, wciągająca akcja na tle malowniczej Szkocji lat 1930. Pilnie strzeżone laboratorium, w którym próbuje się stworzyć rasę nadludzko wytrzymałych żołnierzy, zaginiecie kuzyna i chłopiec przemieniony w? węgorza ? to tylko część dziwnych miejsc i zdarzeń, jakie na swej drodze napotykają trzynastoletni James Bond i jego nowo poznani przyjaciele. A wszystko, gdy po zwycięstwie zwycięstwie szkolnych zawodach Jamek wyrusza do Szkocji, by odwiedzić schorowanego wuja..

HealyRoom | 2014-06-24

'' SliverFin '' to książka opowiadająca o pierwszej przygodzie młodego Jamesa Bonda. Opiekunka 13-letniego chłopca wysyła go do męskiej szkoły w Elton. Tam James poznaje wiele ciekawych osób z różnych zakątków świata, w tym wielu przyjaciół jak i wrogów, którym podpada zwyciężając w ważnych zawodach szkolnych. Lecz nie daje im czasu na zemstę i wyjeżdża do schorowanego wujka, Maksa. W drodze do Szkocji poznaje niejakiego Rudego, który wyruszył do wioski szukać zaginionego kuzyna. Bond postanawia mu pomóc. Dlatego po przybyciu na miejsce od razu wyruszają obserwować wzgórza, gdzie znajduje się wielki i tajemniczy zamek. Co się w nim dzieje ? I kto za to wszystko odpowiada ? A co najważniejsze, jakie stworzenia zostały ukryte w fosie okalającej zamek ?

Książkę zaproponowała mi pani bibliotekarka. Opis za bardzo mnie nie skusił do czytania, ale postanowiłam spróbować zaintrygowana postacią Bonda. Jak można było...

kornad | 2013-06-14

Książkę przeczytałem kilka ładnych lat temu. była to tak naprawdę pierwsza kupiona przeze mnie książka, którą przeczytałem z własnej woli. Można powiedzieć, że od niej zaczęła się moja przygoda z literaturą. Mimo upływu lat SilverFin wspominam b. dobrze. Polecam.

Owca | 2012-12-14
momisia | 2012-11-26

książka opowiada o interesującej historii, głownym bohaterem jest Bond..jak dla mnie same plusy ;)

Samantha | 2016-11-01
Przeczytana: 14 listopada 2016