Szkoła ognia

School of Fire
9788362432066
science fiction, Starfist
Sweet

Walka, zdrada i morderstwo na granicy Ludzkiego Kosmosu… Wysłani, by pomóc oligarchom Wanderjahru w zwalczaniu powstania, które zagraża politycznej i ekonomicznej stabilności planety, Marines muszą toczyć równocześnie dwie wojny – przeciwko inteligentnym i dobrze dowodzonym partyzantom oraz drugą, z zakamieniałą policyjną biurokracją. Jednak kto jest prawdziwym wrogiem i komu można ufać? Na Wanderjahrze nic nie jest tym, czym się wydaje – nawet zwierzęta – i wszyscy mają ukryte cele. Marines z 34 OPUF nieuchronnie wciągani są coraz głębiej w politykę świata, w którym morderstwa, terror i zdrada są na porządku dziennym w sprawowaniu rządów… a wszyscy dojrzeli już do solidnego skopania tyłków.

źródło opisu: http://paranormalbooks.pl/2011/05/16/zapowiedz-starfist-szkola-ognia/

źródło okładki: http://ksiazki.polter.pl/Szkola-ognia-n31049

pablo | 2011-09-08
Przeczytana: 08 września 2011

Fajna, lekka i przyjemna. Dla osób spragnionych dobrej sensacji z kosmicznymi marine w roli głównej.
Wciąga!

Sławomir | 2014-05-10
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 09 maja 2014

Da się przeczytać bez bólu ale jednak doszedłem do wniosku, że czegoś brakuje nie tylko w tej książce ale i w całej serii. Wartkości i soczystości. Prawda jest taka, że tempo książki jest jak w niemieckim techno.

jola278 | 2015-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Książka nie wciągnęła mnie. Miałam wrażenie dużej powierzchowności, brakowało mi barwniejszych opisów i wciągającej akcji. Wątki były chaotycznie ułożone, czasem miałam wrażenie,, że przypadkowo, a autor nie zastanowił się nad spójnością całości. Wszystko to sprawiło, że lektura była męcząca i zmuszałam się do jej skończenia.

Szpryngus | 2016-08-08
Łukasz | 2016-01-15