Budżet państwa i samorządów : decentralizacja, oświata

Wydawnictwo: Difin
83-7251-557-3
biznes, finanse
Dorota_1988

Praca napisana została z zamysłem przybliżenia i upowszechnienia problematyki finansów publicznych i samorządowych szerokiemu gronu opinii publicznej, zainteresowanej pracami parlamentu i rad samorządowych nad ustawą budżetową i uchwałami budżetów samorządowych. Autorzy wyrażają głębokie przekonanie, że zrozumienie zasad i reguł finansowania zadań gmin, na tle najważniejszych wydatków publicznych ma ogromne znaczenie dla rozwoju demokratycznego społeczeństwa.