Dolina słoneczników /Bob budowniczy

Wydawnictwo: Egmont Polska

W Dolinie Słoneczników Bob Budowniczy zbuduje wspaniałe osiedle. Zadba przy tym o przyrodę. Nie zniszczy wzgórz, pól ani lasów. Zamieszka razem z przyjaciółmi w ekologicznych domach wśród drzew i kwiatów, a zwierzęta, ptaki i owady będą się dobrze czuły w ich sąsiedztwie. Bob wygrał konkurs na budowę osiedla w Dolinie Słoneczników i wybuduje je razem ze swoją brygadą. Czeka go ciężka praca, ale na szczęście Marta i maszyny mu pomogą. Razem szybko ukończą budowę! Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Rosette | 2011-06-29
Przeczytana: 2004 rok