Przez czakry do zdrowia

The Book of Chakra Healing
83-7227-540-8
zdrowie, medycyna
AleksaZ

"Przez czakry do zdrowia" to szczegółowy poradnik jak wykorzystać w codziennym życiu starożytny indyjski system czakr. Czakry to ośrodki wirującej energii w ciele człowieka, których zadaniem jest utrzymywanie nas w równowadze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. W książce opisano praktyczne sposoby pracy nad czakrami oraz metody odblokowywania i przywracania równowagi energetycznej. Na samoleczenie przez czakry składa się praca z ciałem, wykorzystanie wiedzy o kolorach i kryształach, starożytnych mitach i archetypach, a także medytacja, wizualizacja, samoobserwacja i afirmacja.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.super-siodemka.pl

Agnieszka | 2015-01-09
Przeczytana: 03 stycznia 2015

Książka ciekawa, można z niej wiele wynieść jeśli interesujemy się tematyką.

Aleksandra | 2011-09-27
Edith | 2011-07-31