Kuchnia wegetariańska. Sałatki, dania z warzyw i owoców

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-035-6
AleksaZ

Jeśli chcesz długo cieszyć się doskonałym samopoczuciem, mieć niespożytą energię, nowe pomysły i wciąż młodzieńczy zapał do twórczej pracy, to wzbogać swoją codzienną dietę o soczyste owoce i pełne witamin warzywa. Są one kopalnią pełnowartościowych substancji odżywczych, które nie tylko zapobiegają chorobom, ale również je leczą. Dajemy Ci do dyspozycji 440 ciekawych, pełnych fantazji...

Dajemy Ci do dyspozycji 440 ciekawych, pełnych fantazji przepisów na sałatki, surówki, dania obiadowe i desery, które zachwycą Twoją rodzinę i przyjaciół, a Tobie, dzięki łatwości przygotowania, pozwolą na zaoszczędzenie czasu, energii i pieniędzy. Olbrzymia różnorodność i nieograniczone możliwości zestawień prezentowanych przepisów pozwolą Ci na nowo odkryć świat Twojej kuchni - KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.poczytaj.pl