Księga zdrowia Sufich

The Book of Sufi Healing
83-85475-23-0
zdrowie, medycyna
AleksaZ

To jedna z najpiękniejszych książek o duchowym uzdrawianiu, wywodząca się z mistycznej tradycji sufizmu. Świat suficki jest jednym z najbardziej tajemniczych i baśniowych światów Wschodu, znanym z tak cudownych przejawów jak tańczący derwisze i potężne dżiny. Uczy jak oczyszczać jaźń oraz rozwijać życie wewnętrzne, by osiągnąć cel, jakim jest wieczne szczęście oraz zdrowe życie. To książka o...

To książka o wręcz nieprawdopodobnych uleczeniach, mogących zaistnieć dzięki bezwarunkowej miłości, o medytacjach przez oddech pozwalających osiągnąć najgłębszy spokój. A także o receptach na wszelkiego rodzaju dolegliwości.

"To olśniewająca książka i napisana rzetelnie, w zgodzie z bogatą tradycją." Prof. Annemarie Schimmel, Harvard University

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.nieznany.pl