Arigato numer 2 (jesień 2008)

Wydawnictwo: Studio Lain
manga, komiks, azja
czasopisma
Moonlight

Spis treści: str. 2 Artysta z okładki You Higuri — prace i sylwetka str. 3 Gorące nowości anime czyli co jest grane str. 4-7 anime: Code Geass - recenzja i wywiad z reżyserem Goro Taniguchi facet w pelerynie i masce na ratunek Japonii str. 8-9 anime: Nabari no Ou - recenzja nowy wybraniec zamaskowanych wojowników str. 10-11 anime: Kanokon - recenzja piękny demon uwodzi uczniaka str. 12-13...

Spis treści:

str. 2 Artysta z okładki You Higuri — prace i sylwetka
str. 3 Gorące nowości anime czyli co jest grane
str. 8-9 anime: Nabari no Ou - recenzja nowy wybraniec zamaskowanych wojowników
str. 10-11 anime: Kanokon - recenzja piękny demon uwodzi uczniaka
str. 12-13 anime: Vampire Knight – autorka mangowego pierwowzoru -Matsuri Hino - pisze o pomysłach na historię i wersji animowanej
str. 14-15 anime: Soukou Kihei Votoms: Pailsen Files - recenzja szeregowiec Rayan w wersji animowanej z mechami
str. 16-17 anime: .hack//G.U. Trilogy - recenzja kultowy jrpg powraca w animowanym filmie
str. 18-19 anime: Lovely Complex - recenzja rozmiar nie ma znaczenia
str. 20-21 anime: Saint Beast - Kouin Jojishi Tenshi Tan – recenzja anielskie chłopaki zabiorą nas do raju
str. 22-23 anime: Kamichama Karin - recenzja czarodziejka z księżyca, a może władca pierścieni
str. 24 Gra na PC: Devil May Cry 4 Diabeł daje do pieca
str. 25 Wywiad z Oh!Great'em – gwiazdą japońskiego komiksu
str. 26-27 manga: Tenjo Tenge! -recenzja wielki hit, piękne dziewczyny i sztuki walki, fenomenalne rysunki
str. 28-29 manga: Alichino - recenzja piękne demony i niepowtarzalne rysunki uwielbianej przez kobiety artystki
str. 30-31 manhwa: Freezing - recenzja wojowniczka przyszłości o dużych... możliwościach i facet gapa
str. 32-33 manga: Kemeko Deluxe – recenzja co w robocie piszczy - komedyjka lekko erotyczna
str. 34-35 manga: Beach Stars - recenzja wypomnienie wakacji - siatkówka plażowa i dziewczyny w bikini
str. 36-37 manga: X blade - recenzja stylowe rysunki i piękne walki na miecze
str. 38-39 manhwa: Summit – recenzja mężczyźni też potrafią kochać... innych mężczyzn.
str. 40-41 manga: Break Blade - recenzja wielkie roboty w służbie zakonów religijnych
str. 42-43 mangowa klasyka: Old-Man-Cyborg-G – recenzja stary chłop, a jeszcze może być cyborgiem - manga autora Death Note!
str. 44-45 manga: Witchblade – recenzja wielki hit z USA zaadaptowany na mangę, która zdobyła sporo nagród
str. 46-47 manga: Ouran-High-School-Host-Club - recenzja Love Hina dla kobiet, ona jedna i banda przystojniaków
str. 48-49 manga: seria Chrome Shelled Regios - recenzja uwielbiana przez Japończyków seria książek fantasy trafia do komiksów
str. 50-51 manga: GambleFish – recenzja hazard i diabeł oraz piękne kobiety zawsze idą trójcą i to bynajmniej nie świętą.
str. 52-53 manga: Seria Dogs - recenzja Przepiękne rysunki Miwy Shirowa i stylowy komiks akcji
str. 54-55 manga: Reiko-the-Zombie-Shop - recenzja manga bez tabu, zombie, naziści, Szatan, wojny religijne i duże piersi
str. 56-57 manga: Until-Death-Do-Us-Part -recenzja fenomenalny komiks akcji, koprodukcja japońsko-koreańska.
str. 58-59 manga: Ubel Blatt - recenzja fantasy tylko dla dorosłych - krew, seksualne fanaberie i elf.
str. 60-61 manga: Lovenista - recenzja romans tylko dla dorosłych kobiet stworzony przez skandalistkę Kayono
str. 62-63 manga: Zero In - recenzja następczynie Gunsmith Cats, dziewczyny z ganami
str. 64-65 manga: Seria Deep Love – recenzja smutne opowieści o życiu dla dziewcząt
str. 66-67 Przegląd Nowości komiksowych i animowanych rodem z Azji które zostały wydane w Polsce (20 pozycji)
str. 68-71 Kino azjatyckie Przegląd nowości DVD na polskim rynku oraz nowości z rynku azjatyckiego
str. 72 felieton Michała R. "michio" Wiśniewskiego – Każdemu jego porno... Mangowe rozmówki prosto z kanałów IRC Imprezy — co, gdzie i kiedy
str. 73 anime: Freedom – recenzja czar Akiry, wyścigi i podróż na Ziemię
str. 74-75 anime: TO Love-ru - recenzja seksowna kobitka z kosmosu
str. 76-77 anime: Macross F – recenzja piękna muzyka, stylowe mechy i czar starych dobrych anime
str. 78-79 anime: Jyushin Enbu: Hero Tales – recenzja anime na podstawie nowej mangi autorki Full Metal Alchemist
str. 80-81 anime: Kyou Kara Maou!- recenzja młody chłopiec królem demonów
str. 82-83 anime: Kurenai - recenzja mała dziewczynka i jej ochroniarz
str. 84-85 anime: Lucky Star – spór redakcyjny mega hit o otaku na tapecie joya i lulu
str. 86-87 Inspiracje francuskie komiksy tworzone przez azjatyckich twórców oraz pod wpływem ich twórczości
str. 88-89 Wywiad Tite Kubo - twórcą Bleach
str. 90-91 Moda Przegląd najnowszych trendów z azjatyckich żurnali
str. 92-93 Muzyka Recenzje płyt i nowinki ze świata gwiazd
str. 94-95 Gry Nadchodzące japońskie rpgi,gry akcji, koreańskie i chińskie gry online na PC
str. 96 Mistrzowie fanartu Meago oraz newsy, newsy, newsy!!

źródło opisu: http://www.facebook.com/magazyn.arigato

Cynthia Hand , Jodi Meadows , Brodi Ashton

8,87 (23 ocen i opinii)
Roland
Stephen King

6,91 (5660 ocen i opinii)
Lato
Tove Jansson