Arigato numer 1 (lato 2008)

Wydawnictwo: Studio Lain
czasopisma
Moonlight

Spis treści: str. 2 Arysta z okładki Shunya Yamashita — prace i sylwetka str. 3 Gorące nowości anime czyli co jest grane str. 4-7 anime: Gurenn Lagann recenzja i wywiad z reżyserem Hiroyuki Imaishi Wielkie roboty jakich nie znacie — ześwi(d)rujecie! str. 8-9 anime: Ikkitousen: Dragon Destiny recenzja Sztuki walki i piękne kobiety oraz ich bielizna str. 10-11 anime: Touka Gettan recenzja...

Spis treści:

str. 2 Arysta z okładki Shunya Yamashita — prace i sylwetka
str. 3 Gorące nowości anime czyli co jest grane
str. 10-11 anime: Touka Gettan recenzja Golizna potrafi niesamowicie zainspirować kobietę
str. 12-13 anime: Venus Versus Virus recenzja Gotyckie lolity walczą z brzydkimi chorobami
str. 14-15 anime: Vexille kontra Appleseed: Ex Machina porównanie dwóch superprodukcji 3D
str. 16-17 anime: Afro Samurai Takashi Okazaki — twórca mangowego pierwowzoru opowiada o animowanej wersji przygód czarnego samuraja
str. 18-19 anime: Claymore recenzja Wiedźmin w spódnicy pokazuje wzgórek
str. 20-21 anime: Burst Angel seria TV i OAV — recenzja Western w przyszłości i kobiety kochające inaczej
str. 22-23 koreańska animacja: Aachi & Ssipak recenzja Rewelacyjna produkcja o ludzkiej... kupie
str. 24 koreańska animacja: Yobi recenzja Piękna baśń dla wszystkich, rosną następcy Hayao Miyazakiego
str. 25 Wywiad z Tsutomo Nihei Kultowy artysta na spowiedzi
str. 26-27 manga: Biomega recenzja Motocyklista kontra zombie
str. 28-29 manga: Kouya ni Kemono Doukokusu recenzja Bestia drzemie w każdym z nas, w niektórych nawet kilka sztuk
str. 30-31 manhua: The One recenzja Witajcie w świecie mody, przystojni modele, piękne modelki
str. 32-33 manga: Hells Angel recenzja W piekle też mają poczucie humoru
str. 34-35 manga: Okitsune-sama de Chu recenzja Kobiety to lisice, ale są boskie
str. 36-37 manga: Stray Little Devil recenzja Gdzie diabeł nie może...
str. 38-39 manga: Superior recenzja Kobiety-demony też mają serce
str. 40-41 manhua: C.A.T. recenzja Walka wywiadów, niedźwiedzie z Rosji i kociak z USA
str. 42-43 mangowa klasyka: Lady Snowblood recenzja Gdzie się podziały takie komiksy — Królewna Śnieżka morduje!
str. 44-45 manga: Lives recenzja Olbrzymie potwory żyją wśród nas
str. 46-47 manhwa: The Bride of Water God recenzja Przystojny bóg i śmiertelniczka
str. 48-49 manga: seria Rose Hip recenzja Twórca Onizuki strzela na prawo i lewo
str. 50-51 manga: Change 123 recenzja Monogamizm marzeń — trzy babki w jednej
str. 52-53 manga: Kurogane no Linebarrel recenzja Następca Neon Genesis Evangelion
str. 54-55 manga: Highschool of the Dead recenzja Zombiaki na wagarach
str. 56-57 manga: Moonlight Mile recenzja Niesamowita wyprawa na Księżyc
str. 58-59 manhwa: Dangu recenzja Wojownicy szamani kontratakują
str. 60-61 manhwa: Masca recenzja Miłosny trójkąt — czarownica, mag i... Diabeł
str. 62-63 manga: Jyouoo recenzja Zaglądamy do agencji towarzyskiej
str. 64-65 manga: Yume Tsukai recenzja Dziwy rodem z Japonii — Barbie ma poważną konkurencję
str. 66-67 Przegląd nowości komiksowych i animowanych rodem z Azji które zostały wydane w Polsce (16 pozycji)
str. 68-71 Kino azjatyckie przegląd nowości DVD na polskim rynku (7 filmów) oraz nowości z rynku azjatyckiego (8 filmów)
str. 72 felieton Michała R. "michio" Wiśniewskiego Zboczone chińskie kreskówki Mangowe rozmówki prosto z kanałów IRC Imprezy — co, gdzie i kiedy
str. 73 anime: Blue Dragon recenzja Dragon Ball ma młodszego brata
str. 74-75 anime: Terra e.. recenzja Romans wśród gwiazd i to na poważnie
str. 76-77 anime: Gundam 00 recenzja Wielkie, kultowe roboty wróciły
str. 78-79 anime: Clannad spór redakcyjny — chała czy dzieło? Dzieci głosu nie mają...
str. 80-81 anime: Seirei no Moribito recenzja Jedna z najdroższych produkcji w historii japońskiej animacji
str. 82-83 anime: Darker than Black recenzja Najciemniej pod latarnią — Tensai Okamura wraca na szczyt
str. 84-85 anime: Shinkyoku Sokai Polyphonica recenzja Zagraj to jeszcze raz sam...
str. 86-87 Inspiracje amerykańskie komiksy tworzone przez azjatyckich twórców oraz pod wpływem ich twórczości
str. 88-89 Kącik hentai najnowsze anime i ciekawsze mangi gatunku
str. 90-91 Moda przegląd najnowszych trendów z azjatyckich żurnali
str. 92-93 Muzyka recenzje płyt i nowinki ze świata gwiazd
str. 94-95 Gry nadchodzące japońskie rpgi, koreańskie i chińskie gry online na PC
str. 96 Mistrzowie fanartu Gokunobaka oraz newsy, newsy, newsy!!

źródło opisu: http://www.facebook.com/magazyn.arigato

Tylko kochanka
Hanna Cygler

7,33 (30 ocen i opinii)
Nowe przygody Kubusia Puchatka
Brian Sibley , Alan Alexander Milne , Kate Saunders , Jeanne Willis , Paul Bright

7,19 (26 ocen i opinii)
Czas odzyskany