Kwiaty też zasypiają

Wydawnictwo: Salwator
choroba, nowotwór, dzieci

Bohaterowie tej książeczki to dzieci cierpiące, w terminalnej fazie choroby, głównie nowotworowej. W krótkich obrazkach czy miniopowiadaniach Autorka nad tym dziecięcym cierpieniem pochyla się, ale z uśmiechem. Nie tai empatii, choć bez czułostkowości. Niezawiłe wątki przenika jasny promień życia, w którym choinka, zabawka, narty czy wędka zyskują wymiar szczęścia. Taka jest ta książeczka, trafiająca do wyobraźni i do serc Czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator, 2011

źródło okładki: http://www.salwator.com