Opowiadania naiwne

Wydawnictwo: Borrusia
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
opowiadania
Monika

Zbiór krótkich opowiadań, często zabawnych, zbudowanych na solidnym podkładzie filozoficznym, poruszających problematykę egzystencji współczesnego człowieka.

źródło opisu: http://home.borussia.pl/wydawnictwo/?p=287

źródło okładki: http://home.borussia.pl/wydawnictwo/?p=287

Klosia | 2013-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2013

Książkę przeczytałam może w.. połowie. Zaczyna się bardzo nudno i bez nadziei na rozwinięcie akcji. Jednak po przebrnięciu przez pierwszy rozdział, ma się chęć czytać dalej. Ma się tą chęć, jeśli nie przeszkadza przytłaczająca, jak dla mnie, atmosfera lekko socjalistyczna, z dużą domieszką mentalności wschodniej (rosyjsko-białoruskiej). Same opowiadania oceniam bardzo pozytywnie.

Magdalena | 2011-08-14
Reminiscencja | 2011-06-09