Dzwoneczek 2

Wydawnictwo: Egmont Polska

Minęła wiosna. W Przystani Elfów, a także na ziemi, rozpoczęła się brązowa, piękna jesień. Dzwoneczek i jej przyjaciółki wreszcie mogą trochę odpocząć. Upojne chwile nie trwają jednak długo, gdyż elfy dowiadują się, że Księżycowemu Kamieniowi grozi niebezpieczeństwo. Ten przepełniony magią artefakt od lat czuwał nad jesiennymi wiatrami, a teraz potrzebuje pomocy wróżek! Dzielna Cynka Dzwoneczek postanawia przyjść kamieniowi z pomocą, dlatego wyrusza w ekscytującą wyprawę powietrznym balonem! Podczas tej wspaniałej przygody Dzwoneczek nauczy się być odpowiedzialną wróżką, a także pozna sens prawdziwej przyjaźni.

fioletgirl | 2015-05-19
Roksana | 2014-12-12