Excel 2010 PL. Z Excelem sie kalkuluje!

Wydawnictwo: Helion
978-83-246-2611-3
kareena

Umiesz liczyć — licz z Excelem! Czym jest arkusz kalkulacyjny Excela? To doskonałe narzędzie ze stajni Microsoft Office jest odpowiedzią na tony zeszytów wraz z tabelami, pomyłki popełniane przy liczeniu, kalkulatory z ograniczoną liczbą funkcji czy wykresy rysowane kredą na tablicach. Excel to prawdopodobnie najlepszy arkusz kalkulacyjny na świecie. Odnosi on sukcesy od roku 1987 i doskonale...

Umiesz liczyć — licz z Excelem!

Czym jest arkusz kalkulacyjny Excela? To doskonałe narzędzie ze stajni Microsoft Office jest odpowiedzią na tony zeszytów wraz z tabelami, pomyłki popełniane przy liczeniu, kalkulatory z ograniczoną liczbą funkcji czy wykresy rysowane kredą na tablicach. Excel to prawdopodobnie najlepszy arkusz kalkulacyjny na świecie. Odnosi on sukcesy od roku 1987 i doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach, szkołach i na osobistych pecetach. Z jego pomocą można zautomatyzować prace administracyjne, oszacować koszty, stworzyć symulacje, wygenerować wykresy czy kontrolować budżet — firmowy i domowy. A jak Ty planujesz wykorzystać dziesiątki funkcji i możliwości tego narzędzia?

Najczęstszym problemem podczas pracy z Excelem jest wydobycie tkwiącej w nim mocy obliczeniowej. Dlatego też umiejętność jego obsługi jest tak pożądana przez pracodawców i przynosi firmie wymierne korzyści. Z tym podręcznikiem zaczniesz bezbłędnie wykonywać obliczenia w arkuszach Excela, będziesz formatować komórki i gromadzić dane. Przestaniesz bać się tworzenia wykresów, używania funkcji i formuł oraz poruszania się między skoroszytami. Skorzystasz z ilustracji, obrazowych przykładów i ćwiczeń — bez konieczności wgryzania się w specjalistyczną terminologię.

źródło opisu: okladka

źródło okładki: wlasne