Prawie 48 stron - Franky Krova

83-89036-62-2
48 stron, adler, komiks
komiksy
Camillos

Pamiętacie Funky Kovala, a raczej Frankiego Krovę? Nadszedł na niego czas! Górsky i Butch nie przepuszczą nikomu, tym bardziej, jeśli ten ktoś jest podejrzany... o ukrywanie zagubionego sensu komiksu. Nie pomogą super moce Chrosomaka, czy Derdebila... niebezpieczny może się tylko okazać baśkez Levara... w końcu to jego strefa... Brzmi bez sensu? Przeczytajcie! Być może uda wam się odnaleźć odrobinę sensu w tym komiksie!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/48_stron/5

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/48_stron/5,okladka

Wkp | 2014-03-08
Na półkach: Przeczytane, Polskie, Komiksy
Przeczytana: 08 marca 2014

Górsky i Butch odnajdują się w przestrzeni "kosmicznej" i tu, działając sensownie, bo nie robiąc nic, rozmawiają o bohaterze, tytułowym Frankym Krovie...

Nuda. Popłuczyny po pierwowzorze i nuda. Jak na komiks humorystyczny zaśmiałem się tylko dwa razy, z czego raz z wymuszeniem. Szkoda, bo rysunki są znakomite.

Widać niestety, że dzieło zrobione na siłę, na fali populraności poprzednich tomów. Kolejny odcięty kuponik, aż żal.

Nie polecam, bo ocena czterech gwizdek jest jedynie zawyżeniem za ilustracje.

Kalayit | 2015-10-12
Na półkach: Komiks, Przeczytane