100 naboi: Stracone jutro, cz. 3

Tłumaczenie: Orkanaugorze, DJ Kocica
Cykl: 100 naboi (tom 7)
Wydawnictwo: Mandragora
100 Bullets: A Foregone Tomorrow
100 naboi, Azzarello, Risso, komiks
komiksy
Camillos

Intryga 100 naboi sięga głębiej niż można byłoby się spodziewać. Któż mógłby przypuszczać, że spluwa Agenta Gravesa mogła uczestniczyć w najgłośniejszym na świecie zamachu na prezydenta USA? Kim jest tajemniczy człowiek w bandażach? Czy Dizzy uda się "obudzić" kolejnego minutemana? Jeśli myślisz, że znajdziesz proste odpowiedzi na te pytania, to chyba postradałeś zmysły! To 100 naboi! Tu wszystko jest zakamuflowane i wieloznaczne i nikt nie przynosi odpowiedzi na tacy! Jednak można je odnaleźć, jeśli się dobrze szuka i jest się spostrzegwaczym. Spróbuj, bo właśnie to jest tutaj ekscytujące!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/100_naboi/7

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/100_naboi/7,okladka