Biblia pamięci

The Memory Bible. An Innovative Strategy for Keeping Your Brain Young
83-05-13349-4
poradniki
Mateusz

Nie rodzimy się z doskonałą pamięcią, lecz możemy ją wykształcić, a Biblia Pamięci wskaże nam, jak to osiągnąć. Nigdy nie jest za późno, by poprawić możliwości naszej pamięci. Doskonale napisany poradnik o tym, jak utrzymać naszą pamięć w dobrej formie. Autor przedstawia odpowiednie ćwiczenia, sposób odżywiania, bezpieczne preparaty, które minimalizują stres mózgu i powodują, że jest on zawsze młody i sprawny. Gary Small jest dyrektorem Centrum Badań nad Starzeniem i Pamięcią Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/7854

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/7854