Wielka miłość Marjorie

Wydawnictwo: ALFA
Marjorie Morningstar
marjorie, morningstar, wielka, miłość
Jaguś

Dziewiętnastoletnia Marjorie marzy o karierze aktorki. Po ukończeniu szkoły dostaje wakacyjną pracę w zespole teatralnym, kierowanym przez utalentowanego i niezwykle przystojnego reżysera, autora wielu brodwayowskich szlagierów. Uwolniona od zakazów obowiązujących w tradycyjnej rodzinie, rzucona w barwny, kuszący świat teatru dziewczyna traci głowę dla Noel, który stanie się największą i najbardziej szaloną miłością jej życia.

"Wielka miłość Marjorie" jest wzruszającą opowieścią o pierwszej miłości, dziewczęcych marzeniach i goryczy pierwszych rozczarowań.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google