Obywatel Europy podręcznik do wiedzy o społeczeństwie

Wydawnictwo: Piątek Trzynastego
biznes, finanse

Podręcznik wiedzy o społeczeństwie Obywatel Europy prezentuje treści nauczania w zakresie podstawowym i rozszerzonym przewidziane programem nauczania dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. Przedstawiono w nim zagadnienia dotyczące społeczeństwa, polityki, prawa oraz stosunków międzynarodowych. Niektóre wiadomości ujęte zostały w formie wykresów, tabel, diagramów, co ułatwia porównywanie podanych wielkości, formułowanie wniosków, przewidywanie pewnych procesów.