Christopher Columbus, Admiral of the Unknown Sea

Książka jest przypisana do serii/cyklu "English Library". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7200-815-9
Krzysztof Kolumb
angielski
Tomek

W roku 1992, w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie, świętowaliśmy pięćsetną rocznicę odkrycia Nowego Świata przez Krzysztofa Kolumba. Kim był ten człowiek i jak próbował spełnić swój życiowy cel, którym było dotarcie do Indii od strony zachodu? Odpowiedzi na to oraz pozostałe pytania znajdziecie w tej fascynującej opowieści o prawdziwych podróżach Krzysztofa Kolumba.

Tomek | 2011-05-12
Przeczytana: 12 maja 2011

Bardzo fajne opowiadanie o dokonaniach Krzysztofa Kolumba. Możemy sobie przybliżyć jak wyglądało odkrycie przez niego Ameryki, ćwicząc przy tym język angielski. Poziom trudności mniej więcej intermediate.

Na półkach