Szklane góry

Tłumaczenie: Grażyna Tłaczała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "W górach". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
With Bare Hands. The Story of the Human Spider.
978-83-7136-076-3
asymon

Autobiografia najsłynniejszego miejskiego wspinacza, zdobywcy najwyższych wieżowców świata i ponad 100 innych budowli. Opowieść o niezwykłaj pasji, niewiarygodnych zdolnościach i wytrwałości. Ekstremalne wspinaczki beż żadnych zabezpieczeń, pościgi, aresztowania i procesy. Namiętność, ryzyko, strach i zwycięstwa. Przesycona emocjami, humorem, bardzo szczera - fascynująca historia prawdziwego "człowieka-pająka".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca