PHP5. Tworzenie stron WWW. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ćwiczenia praktyczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
83-246-0674-2
programowanie, php

Dzięki książce dowiesz się czym właściwie jest PHP, czym różnią się skrypty wykonywane po stronie klienta od skryptów wykonywanych po stronie serwera, a przede wszystkim poznasz podstawy tworzenia skryptów PHP. Dowiesz się nie tylko jakie są podstawowe instrukcje PHP, ale nauczysz się także tworzyć proste i przydatne skrypty, jak np. liczniki odwiedzin, księgi gości, ankiety czy też systemy...

Dowiesz się nie tylko jakie są podstawowe instrukcje PHP, ale nauczysz się także tworzyć proste i przydatne skrypty, jak np. liczniki odwiedzin, księgi gości, ankiety czy też systemy newsów.

Łukasz Matusik | 2012-07-24
Flamenco88 | 2012-01-19