ABC tworzenia stron WWW. Wydanie II

Książka jest przypisana do serii/cyklu "ABC". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
83-246-0605-X
html, xhtml, css, www, web

Dzięki tej książce poznasz język XHTML i najnowszą specyfikację kaskadowych arkuszy stylów. Nauczysz się tworzyć dokumenty składające się na witrynę WWW, wstawiać do nich elementy graficzne i mechanizmy nawigacyjne. Dowiesz się, jak opublikować witrynę na serwerze internetowym, i poznasz sposoby jej optymalizacji i pozycjonowania, tak aby była prawidłowo rozpoznawana przez najważniejsze wyszukiwarki, takie jak Google. W książce znajdziesz również zestawienie wszystkich atrybutów stylów CSS.

źródło opisu: okładka

WjtK | 2013-07-12