JavaScript dla każdego. Wydanie IV

Tłumaczenie: Adam Jarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla każdego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Sams Teach Yourself JavaScript in 24 Hours
978-83-246-0766-2
javascript, ajax, html, programowanie, www, web

Książka "JavaScript dla każdego. Wydanie IV" zawiera 24 krótkie lekcje, dzięki którym szybko poznasz składnię tego języka i nauczysz się używać go do tworzenia zaawansowanych stron internetowych. Dowiesz się, czym jest model DOM oraz jak za jego pomocą dynamicznie manipulować zawartością strony. Przeczytasz o technikach tworzenia internetowych aplikacji multimedialnych i możliwościach technologii AJAX. Poszczególne lekcje zawierają szczegółowe instrukcje opisujące typowe operacje języka JavaScript, co pozwoli Ci samodzielnie wykonać wszystkie przykłady. Dodatkowo na końcu każdego rozdziału znajdują się pytania i ćwiczenia, które pomogą Ci sprawdzić i utrwalić nabytą wiedzę.

źródło opisu: okładka

| 2011-05-11