Mafin i Poborca

Tłumaczenie: Dorota Trusiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Mafina Pigduma". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RTW
Muffin and the Keeper
83-87974-55-2
mafin, pigdum, poborca, przygoda

Daleko, daleko leży zapomniany świat Trzech Hrabstw. Miłe i dobre Gibliny żyją w cieniu zła w krainie zamieszkanej przez nikczemne Urgi i straszliwe bestie, a rządzonej przez bezwzględnego władcę, lorda Mulcibera Nieśmiertelnego. Gdy chwice Urgi wykradają oszczędności taty Pigduma, Mafin postanawia podążyć za nimi przez ciemne i niebezpieczne lasy. Czy zdoła uciec przed olbrzymią jaszczurką,...

Gdy chwice Urgi wykradają oszczędności taty Pigduma, Mafin postanawia podążyć za nimi przez ciemne i niebezpieczne lasy. Czy zdoła uciec przed olbrzymią jaszczurką, pokonać Poborcę i odzyskać pieniądze ojca?

źródło opisu: okładka

| 2011-05-11