Magiczne magnesiki Na wiejskim podwórku

Wydawnictwo: Publicat

Magiczne MAGNESIKI przyklejaj, przesuwaj i baw się! Wizyta na farmie jeszcze nigdy nie przyniosla tyle radosci! Kolorowe magnesy dołączone do książeczki, wielkością dostosowane do małych rączek, rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Dla rodziców: Twoje dziecko może uzupełnić każdą scenkę w książce, wykorzystując rymowane wskazówki lub umieścić magnesy tam, gdzie podpowie mu wyobraźnia! Książeczki z magnesikami to wspaniała zabawa! Okładka: twarda,