Zaawansowana krav maga

978-83-60170-22-9
krav maga, sztuki walski
poradniki
A--

Podręcznik realistycznych technik walki i rygorystycznego treningu kondycyjnego autorstwa amerykańskiego eksperta ds. treningu kondycyjnego i technik krav maga. Zgodnie z zasadami stosowania siły adekwatnej do ataku i wykorzystywania naturalnych instynktów obronnych każdy może opanować techniki krav maga bez względu na siłę, wzrost, wiek czy płeć. W podręczniku technik zaawansowanych David...

Zgodnie z zasadami stosowania siły adekwatnej do ataku i wykorzystywania naturalnych instynktów obronnych każdy może opanować techniki krav maga bez względu na siłę, wzrost, wiek czy płeć. W podręczniku technik zaawansowanych David Kahn wyjaśnia:
obezwładnić napastnika
ę stóp, przejmowanie kontroli nad napastnikiem i taktykę
zasady samoobrony kobiet
Rozsądek, zastosowanie podstawowych środków zaradczych i manifestowanie pewności siebie zmniejszają zagrożenie atakiem. Kiedy jednak znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, lekcje Davida Kahna pomogą ci pokonać napastnika i zapewnią bezpieczeństwo. Ćwiczenie tych technik to zarazem trening kondycyjny rozwijający mięśnie, poprawiający refleks i ogólną sprawność fizyczną.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl