Pamiętnik jedynaczki. Tom 2. Sekret Dzikiego

Wydawnictwo: Skrzat

Pamiętacie Paulinę Kozińską trzynastoletnią dziewczynę, która chciałaby mieć rodzeństwo i marzy o psie? Chcecie poznać jej dalsze losy? Przeczytajcie koniecznie drugą część Pamiętnika. Życie Pauliny nadal pełne jest niespodzianek. Jedynaczka nie może narzekać na nudę. Wprawdzie nie ma już problemów z matematyką, tajemniczy wielbiciel staje się jej... hmm... można powiedzieć chłopakiem.

Pati | 2013-10-23
Przeczytana: 25 października 2011

Świetna.

Mak | 2014-03-27
Przeczytana: maj 2007

Po przeczytaniu pierwszej części, nie mogłam się doczekać, by poznać dalsze losy Pauli, toteż z przyjemnością sięgnęłam po te opowiadanie.

Oczywiście nie rozczarowałam się. Książka napisana przyjemnym językiem, gdzie rozwija się wątek miłosny i rozwiązuje kilka tajemnic.

Polecam!

Mara K | 2015-08-16

Druga część przygód naszej sympatycznej jedynaczki spodobała mi się tak samo jak pierwsza. Bardzo przyjemnie się czyta.
Przeczytałabym kolejną część, szczerze mówiąc :)

Kamaa | 2011-08-16

Niektórym się podoba, niektórym nie...Mnie osobiście wciągnęła, jest typową książką o życiu nastolatki, jedynaczki. Miała jednak to coś, dzięki któremu nie nudziła mi się, a zazwyczaj omijam takie książki szerokim łukiem :D Czyta się bardzo szybko z powodu dużej czcionki co moim zdaniem jest minusem... Z pewnością przeczytałabym kolejną część!

Elena | 2014-03-07

Fajna książka. Polecam ;)

Ervisha | 2011-01-01
Przeczytana: 2004 rok

Druga, a zarazem ostatnie cześć przygód nastoletniej Pauliny.

Kiedy ją czytałam (a było to dość dawno temu)- wydawała mi się fajna, ale teraz, gdy o niej pomyślę wydaje mi się niesamowicie banalna. Jeśli ktoś lubi jednak proste historie i przesycone zdarzeniami książki może być pewny, że ta książka mu się spodoba. Polecam!

W sumie nawet podobna do części pierwszej. I znów głównym wątkiem jest miłość... Ale przynajmniej jest też jakaś zagadka. Średnio ciekawa i ewidentnie nie kryminalna, ale jednak. Polecam osobom w wieku około 11-12 lat.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: lipiec 2010

Przeczytałam jąz czystej ciekawości gdy zobaczyłam jąw bibliotece bo nie wiedziałam że jest 2 część :) Ale jak poprzednia zabawna i lekko napisana :) Młodzierzówka typowa

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: czerwiec 2009

Co prawda: nudniejsza od poprzedniej części, ale wciąż przyjemnie się czyta.

Kasia | 2013-05-04
Przeczytana: 04 lutego 2013

Bardzo ciekawa i interesująca książka.Wciągająca.