Fastnachtspiel t.4 - Infinitum

8391963551
Marek Turek, komiks, polski komiks
komiksy
Rufus

Fastnachtspiel - opowieść czwarta - Infinitum. Każda opowieść ma swoją konstrukcję. Ta, wbrew utartym regułom, zaczęła się kilka lat temu Początkiem Końca a kończy się teraz Nieskończonością. Burmistrz i Demon, Lucyfer i Anioł, cztery postacie, które spróbują odegrać ostatni akt "szybkich nocnych gierek" zgodnie z odgórnie narzuconym planem. Kto właściwie stoi za tym wszystkim? Czy życie ma jakikolwiek sens? Ile diabłów mieści się na główce od szpilki? Czy w Niebie są paszporty? Jak bardzo nudne jest Piekło? Tak naprawdę to wszystko nieważne, bo liczy się sama opowieść, a ta właśnie dobiegła do końca. Smacznego.

źródło opisu: gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.nast.pl/gfx/okladki/fastnachtspiel4m.jpg