Fastnachtspiel t.3 - Bezsensowny Styks

8391963527
Marek Turek, komiks, polski komiks
komiksy
Rufus

Bezsensowny Styks to trzecia część trylogii pt. Fastnachtspiel. Bohaterem tej opowieści jest apokaliptyczne miasto zamieszkałe przez demony, golemy, anioły i wampiry. Historie stworzone przez Marka Turka są mroczne i niepokojące. Łączy je postać Charona samotnie przemierzającego rzekę Styks. W tajemniczym mieście śmierć nie zbiera już swojego żniwa, ale czy jego mieszkańcy stali się przez to szczęśliwsi? W swoim poetyckim albumie Marek Turek zadaje podstawowe egzystencjonalne pytania. Z ekspresyjnych, syntetycznych kadrów autora wyłania się świat pełen lęku i cierpienia. Świat, który nikogo nie zostawia obojętnym.

źródło opisu: gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.nast.pl/gfx/okladki/fastnachtspiel3m.jpg