Ostatni lot

Le Dernier envol
83-60298-17-3
komiksy
Camillos

Lata 1943-1945. Najbardziej ponure chwile XX wieku. Gdy ziemia drży od bomb, na niebie ścierają się potęgi - jest ono areną zaciekłych walk pilotów. Asystujemy w locie czterem pilotom - japońskiemu, amerykańskiemu, niemieckiemu i radzieckiemu. Każdy z nich stara się jak najlepiej wypełnić powierzone mu zadanie. Niektórym się udaje, innym nie, ale wszyscy odznaczają się w podniebnych walkach.

Znakomicie narysowane i bardzo sprawnie opowiedziane cztery historie wojenne - nie tylko dla miłośników wojskowości.

Jakość komiksu docenili krytycy, nagradzając go na festiwalu w Angouleme.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ostatni_lot/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ostatni_lot/1,okladka