Zdobyć Intrepida!

Okładka książki Zdobyć Intrepida! Payne Harrison
Okładka książki Zdobyć Intrepida!
Payne Harrison Wydawnictwo: Prima kryminał, sensacja, thriller
Storming Intrepid
Prima
1992-01-01
1992-01-01
83-900658-3-5
Bolesław Orłowski
prom kosmiczny

Książka trzymała mnie w napięciu mniej więcej od połowy do końca – końca zaskakującego, chociaż bardzo surrealistycznego.

Czytając pierwszą połowę myślałam, że dostanę szału i na długi czas książka trafiła do kąta. Nie mogłam przebrnąć prze techniczne opisy kosmicznych pojazdów, urządzeń itp. dla mnie „duperszmitów”. Jednak tymi „duperszmitami” niejeden mógłby się zachwycić i z pewnością stanowią one o wartości książki.

Czytanie tej książki było bardziej oglądaniem filmu niż zagłębianiem się w słowo. Był to film bardzo dynamiczny, chwilami mocno dramatyczny, dopracowany w szczegółach i nie za bardzo przegadany. Oglądałam w napięciu i zostałam z jedną refleksją: Sięgnę po „Księcia” Machiavellego.

Dla fanów astronomii i wypraw kosmicznych pozycja obowiązkowa!

Dla fanów astronomii i wypraw kosmicznych pozycja obowiązkowa!

• Wyprzedane - wymienione
  • Papierowe
  • Książki

Dodaj cytat z książki Zdobyć Intrepida!