Prawda jest hipnozą

Wydawnictwo: G+J
978-83-62343-17-1
reinkarnacja, prawda

Hipnoza - podobno nieskuteczna, rzekomo nieistniejąca, nieetyczna, oszukańcza i złudna. Czy to możliwe jednak, że od dawna jesteśmy zahipnotyzowani? Czy obok naszej istnieją alternatywne rzeczywistości, do których nie tylko możemy mieć dostęp, ale które wpływają na nasze życie tu i teraz? Czy reinkarnacja to w gruncie rzeczy kod dostępu do innych wariantów naszego życia? Odpowiedzi na te...

Czy to możliwe jednak, że od dawna jesteśmy zahipnotyzowani?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w nowej książce znanego coacha i trenera rozwoju osobistego.

Tym razem Bennewicz napisał powieść, jako prowokację, a jednocześnie zabawę z kontrowersyjnymi tematami. Obala mity i tworzy nowe. Buduje sensacyjną akcję i przedstawia nam świat odległej, średniowiecznej krainy bardziej niebezpieczny, od koszmarnych snów.

Bohater powieści odbywa fascynującą podróż w czasie i przestrzeni, ale to tylko początek jego przygód. Doświadczy zaskakujących zwrotów akcji, pozna alternatywne rzeczywistości, spotka miłość swego życia, odkryje mroczne tajemnice swojej rodziny i zaskakującą prawdę o sobie, zmierzy się z własnym losem. Odkryje, że nic nie jest tym, na co z pozoru wygląda.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: empik.com

krasnylud | 2015-06-15

Alternatywny świat jest całkiem okej. Problem jest w naszym. W studenciaku, który nie ogarnia i nagle staje się pępkiem świata, w tym, że każdy (dosłownie KAŻDY) kto pojawia się w jego okolicy okazuje się być w tym alternatywnym świecie. Oraz w tym, że całość jest wtórna.

Tom | 2016-03-09
Przeczytana: 2011 rok