Koty. 1001 fotografii

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Koty. 1001 fotografii
albumy
edymucha

Wolne, dzikie, imponujące oraz wytworne, stały się przedmiotem zabobonów i tematem niezliczonych legend. Od wieków fascynowały ludzi. To właśnie koty stanowiły inspirację dla wielu pisarzy oraz skradły niemało ludzkich serc. Odkryj różne oblicza tych, wciąż tajemniczych, zwierząt: od zwykłego kota domowego, przez koty o najdziwniejszych cechach, aż do najpiękniejszych, rasowych. Uczuciowe bądź pełne rezerwy, aktywne lub kochające zacisze domu, długowłose czy krótkowłose &ndash, zostały sfotografowane w najbardziej ujmujących pozach. zachwycisz się tymi wspaniałymi fotografiami, gdy powoli będziesz wkraczać w rozkoszny i ciekawy świat uroczych kotów.

źródło opisu: http://www.ceneo.pl/2189860s

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/2189860s