Książka jest zbiorem zadań z analizy matematycznej przeznaczonym dla studentów pierwszego roku matematyki. Potrzebne do rozwiązania podanych zadań definicje, twierdzenia, komentarze i oznaczenia znajdzie Czytelnik w skrypcie opracowanym przez pierwszego z autorów. Zadania są zróżnicowane zarówno ze względu na dobór materiału jak i stopień trudności, dlatego do niektórych podajemy odpowiedzi, do innych wskazówki potrzebne do rozwiązania, a nawet pełne rozwiązania.

źródło opisu: http://wolewygodniej.pl/l