Political Ideologies. An introduction
978-83-01-15249-9
ideologia, polityka
Niziołka

Jeden z najbardziej popularnych anglosaskich podręczników wprowadzających w zagadnienia ideologii politycznych, ich wpływu na zasadnicze kwestie polityczne (władzę, demokrację, gospodarkę, problemy społeczne). Autor opisuje i wyjaśnia wpływy ideologii na porządek świata po zimnej wojnie, przedstawia wyzwania postmodernizmu, rozprzestrzenianie się globalizacji i nadejście terroryzmu. Dodatkowo książka zawiera rozważania na temat przyszłości ideologii politycznych w XXI wieku.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6683/ideologie-polityczne.html

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks797682.html

Diego Lopez | 2017-11-18
Przeczytana: styczeń 2017

Bardzo dobry przegląd ideologii politycznych. Polecam zainteresowanym.

KontoBezNicku | 2015-05-20

Poznałem wiele ciekawych zjawisk i faktów historycznych.

kocis90 | 2014-10-13

Polecam osobom zainteresowanym polityką. Autor bardzo przystępnie opisuje najważniejsze ideologie polityczne