Podrobnosti ot pejzaža
powieść bułgarska
giovanna

Autora interesują zagadnienia współczesnego społeczeństwa, pasjonuje go problem starcia dwóch postaw : konsumpcyjnej i postawy wiernej młodzieńczym ideałom oraz towarzyszącemu im zespołowi wartości i norm. Szczegóły Pejzażu są pytaniem o to, w jakim stopniu te dwie postawy się wykluczają i jakie są konsekwencje przekroczenia pewnych granic etycznych. Jest to proza drapieżna, wolna od łatwych...

Jest to proza drapieżna, wolna od łatwych rozwiązań, inspirująca do przemyśleń i głębszej refleksji

Dama | 2016-11-08
Na półkach: Przeczytane, KIK