Business Environment

Wydawnictwo: Prentice Hall
biznes, finanse

JakÄa rolÄa w dzisiejszym Ĺawiecie biznesu odgrywa kultura i zagadnienia etykia Jakie sÄa skutki globalizacjia KsiÄażka odpowiada na te i wiele innych pytaĹa, wykorzystujÄac dobrze znane przykĹaady z sektora publicznego i prywatnego. Bada też wpĹayw czynników zewnÄatrznych na politykÄa i dziaĹaalnoĹaÄa organizacji biznesowych w warunkach gospodarki rynkowej.Broad and engaging coverage of the environment, provides a solid foundation for students to build upon A student friendly text that guide