Krótka kołdra - O dialogu małżeńskim

Wydawnictwo: W drodze
978-83-7033-726-1
poradniki
zosiek

"Książką tą chciałbym dodać sił wszystkim, którzy przeżywają lęk przed zaangażowaniem i nie wiedzą, w jaki sposób budować związek odpowiedzialnie i nieschematycznie. Pragnę także dodać odwagi tym, którzy, żyjąc w małżeństwie, nie przeżywają go ciągle jako czegoś ożywiającego i świeżego, ale borykają się z rutyną. Dla mnie - duszpasterza i osoby patrzącej z zewnątrz - małżeństwo jest niemal zawsze czymś fascynującym."

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.przystanekjezus.pl/

Karo | 2017-04-11
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Pierwsza część książki to zbiór wywiadów z ojcem. Dość mądrych, wyważonych. Niesamowite, że duchowny może tak dobrze rozumieć problemy związków. Druga część książki to już jego autorskie artykuły, m.in. o odpowiedzialnym rodzicielstwie. Polecam

Magdalena | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

Bardzo mądra książka, przyjemnie czasami po taką sięgnąć.

Anna | 2017-04-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, WB 1