Wymiary dzieła literackiego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasycy Współczesnej Polskiej Myśli Humanistycznej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Universitas
marlen

wasp | 2016-10-29
Na półkach: Studia, 2016, Przeczytane

Trudna, napisana skomplikowanym językiem i wymaga absolutnego zaangażowania umysłowego, bo chwilowe rozproszenie skutkuje tym, że trzeba od początku czytać cały rozdział. Mimo to warto się pomęczyć, bo kiedy się już rozszyfruje terminologię naukową, można dowiedzieć się wielu nowych, interesujących informacji odnośnie literatury.

Ania | 2013-06-10

Jest to książka napisana bardzo trudnym językiem lecz warto się nad nią trudzić bo zawiera wiele ważnych i ciekawych informacji.

Scarlet | 2017-02-23
jestemlisek | 2014-06-01