Lekarz z antypodów

Tłumaczenie: Iza Kwiatkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Outback doctor, English bride
978-83-238-7136-1
Kaktus_xD

Doktor Maxi Somers zakochała się w Jake'u bez pamięci, gdy przyjechał na staż do Londynu. Zrezygnowała jednak z szansy na szczęście, by zaopiekować się chorym bratem. Teraz wybiera się w podróż do Australii w poszukiwaniu ukochanego. Okazuje się, że doktor Jake Haslem opuścił Sydney i zaszył się w surowej krainie interioru. Stał się dobroczyńcą lokalnej społeczności, próbując w ten sposób stłumić ból po stracie Maxi. Nie wie, że w tej chwili Maxi jest blisko i pragnie ponownie zawładnąć jego sercem.

źródło opisu: okładka

Anna Wójtowicz | 2016-04-06