Księga i Krew

Tłumaczenie: Tomek Kreczmar
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Tome & Blood
Dungeons, Dragons
Dzwienkoswit

Dla tego ważkiego dzieła poświęconego wiedzy tajemnej winno znaleźć się miejsce we wszystkich mistycznych bibliotekach. Jego strony zapełniają bowiem przeróżne informacje, dzięki którym każdy czarodziej i każdy zaklinacz stanie się jedyną w swoim rodzaju postacią. Znajdziesz tu: Nowe atuty, czary i magiczne przedmioty. Nowe klasy prestiżowe, między innymi pana szarosinych, smoczego potomka i...

Nowe atuty, czary i magiczne przedmioty.
Nowe klasy prestiżowe, między innymi pana szarosinych, smoczego potomka i tkacza losu.
Wiadomości o niezwykłych organizacjach takich jak Złamane Różdżki czy Mistyczne Bractwo.
Plany siedziby gildii oraz wspólnego domu czarodzieja i zaklinacza.

źródło opisu: ISA, 2003

źródło okładki: ISA, 2003

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Gratka dla czarodzieja/zaklinacza. Warto mieć.

Sadakomil | 2014-12-07
Oli_10 | 2014-02-05