Dzieci Indygo. Opieka i wsparcie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Care and Feeding of Indigo Children
83-7377-196-4
AleksaZ

Twoje dziecko jest Dzieckiem Indygo? Jeśli Twoje dziecko jest inne, może się okazać, że to nie Ty powinieneś je wychowywać, ale to ono wniesie nowe wartości do Twojego życia, do życia naszego społeczeństwa. Dzieci Indygo to młodzi ekscentrycy, którzy tworzą własne reguły i żyją tak, jak dyktuje im serce i rozum, mają silną wolę, poczucie humoru, twórczą wyobraźnię. Po raz pierwszy pojawiły...

Twoje dziecko jest Dzieckiem Indygo?

Dzieci Indygo to młodzi ekscentrycy, którzy tworzą własne reguły i żyją tak, jak dyktuje im serce i rozum, mają silną wolę, poczucie humoru, twórczą wyobraźnię. Po raz pierwszy pojawiły się na tej planecie w latach siedemdziesiątych (pionierzy nawet w pięćdziesiątych). Są to "stare dusze" dojrzałe by zapoczątkować rewolucję duchową świata.

Pozwólmy sobie uszanować odmienność naszych dzieci, pozwólmy zainicjować w nas otwartość na duchową przemianę, odkryjmy pierwiastek INDYGO w każdym noworodzącym się dziecku.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.ksiazka48.pl

karo-karo22 | 2014-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2014

Ta książka to istny paradoks. Autorka jest pod niezłym wpływem złych istot. Niech sama je ładuje modlitwami a zarazem swoją energią to jakaś paranoja nie czytajcie jej bo wam mózgi wypierze. Po 2/4 książki mam dość. straszne. Nie polecam na prawdę zastanówcie się zanim ją kupicie zgłębcie wiedzę o aniołach niematerialnych co nie ingerują w nasze życie tylko pilnują aby inne złe byty nie zaburzyły naszych wibracji i nauk to wszytko. To jest pracz mózgu a Virtue nawiedzona.

jaczylion0 | 2016-05-12
Przeczytana: 12 maja 2016