Słownik tematyczny języka arabskiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog
978-83-89899-80-4
język arabski, słownik
gall21

To drugie poprawione i wzbogacone o nowe słownictwo (m.in. bankowe, elektronika) wydanie słownika niezbędnego do nauki arabskiego. Zadaniem książki – przeznaczonej dla osób posiadających podstawową znajomość języka arabskiego – jest poszerzenie zasobu słownictwa i frazeologii oraz wzbogacenie wiedzy na temat życia codziennego w krajach arabskich. Materiał leksykalny uporządkowano w działach tematycznych, które zawierają również słowniczek.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl