Umieranie nadziei

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Pani Akne

"Umieranie nadziei", piąta z kolei książka znanego autora, jest pierwszą powieścią w tak obszerny sposób poruszającą tematykę AIDS - z jednej strony jako tragedię jednostki, dla której choroba ta jest wyrokiem śmierci i okazją do życiowego obrachunku, z drugiej tragedię lekarzy niewiele mogących dopomóc pacjentowi, samych zaś w pewnej mierze zagrożonych osobiście. Te dwa przeplatające się wątki tworzą dramatyczną, niezmiernie wciągającą czytelnika całość.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl