Błękitny kartel

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Blue Ring
najemnik, kartel
masaii

Creasy, były najemnik, znajduje spokój na jednej ze śródziemnomorskich wysepek, gdzie mieszka razem z przybranym synem. Na parę dni przed śmiercią jego matka, która oddała go do adopcji, pragnie go zobaczyć. Michel mimo pogardy dla matki, która go porzuciła, idzie. Ona opowiada mu wstrząsającą historię swego życia, w wyniku czego Michel wraz ze swym przybranym ojcem zaczyna wojnę z Błękitnym Kartelem - organizacją, która porywa, faszeruje narkotykami, a następnie zmusza do prostytucji młode dziewczyny. Dla nich to po prostu towar. Gdy ojciec z synem spotykają 13-latkę, która padła ich ofiarą, zaczynają wojnę na całego. Mają po swojej stronie paru przyjaciół Creasy'ego - również najemników, oraz nieoficjalne poparcie generała włoskiej policji... a także włoskiej mafii, bo choć mafiozi zajmują się również zabijaniem, nie poniżyli się aż tak bardzo, by wykorzystywać kobiety.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=22524

Pawel Galeza | 2016-11-17