Zjawiał się zawsze wieczorem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
5 (30 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
śledztwo, Olga, kryminał
Monika

Pewnego dnia Olga zauważa czarnego kota na płocie u sąsiadów. Następnego dnia dowiaduje się, że pies tego sąsiada zostaje otruty. Olga zaniepokojona dzieli się wiadomością ze swymi przyjaciółki. Dziewczyny postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i przeprowadzić śledztwo.

gav | 2019-08-25

Bzdura jakich mało! Mam wrażenie,że przeczytałem książkę osoby, która pierwszy raz w życiu cokolwiek napisała i robiła to na kolanie. Mamy tu cztery główne bohaterki, znamy ich imiona i wiemy, w jakim mieście toczy się akcja książki... i tyle, to wszystko co wiemy o postaciach. Można jeszcze wysnuć wniosek, iż panie są upośledzone umysłowo. Akcji nie ma tutaj żadnej, wątek kryminalny? ciężko go w ogóle tak nazwać, zaskoczenie? Tajemnica? Zapomnijcie! Nic z tego :) Reasumując, postacie- są! Ale nie bardzo wiemy, kim są czym się zajmują, jak się nazywają i w jakim są wieku, wątek kryminalny jest absurdalny! Całkowity brak akcji i momentów wrażliwych. Cała ta książka po prostu nie ma sensu! Szkoda czasu.

πPi | 2017-03-02

Chyba nie będzie niczym dziwnym, gdy napiszę, że do przeczytania książki zachęciła mnie okładka.
Spodziewałam się naprawdę dobrej, tajemniczej książki.
Niestety moje oczekiwania widać były za wielkie.
Historia nie jest zła, ale nie porywa.
Taka sobie...
6/10

animar | 2012-10-12

Taka sobie ta książeczka... Lekka, łatwa i przyjemna :)