Pancerni

Tłumaczenie: Jarosław Rybski
Cykl: Cienie pojętnych (tom -)
Wydawnictwo: Rebis
Ironclads
Harashiken

Akcja "Pancernych" poprzedza treść powieści. To wydarzania, jakie rozegrały się podczas trwającego dwanaście lat podboju Wspólnoty Ważek przez Imperium Os. Jest to epizod pozornie drobny, mało znaczący pośród rozpędzonych trybów wielkiej wojny, jednakże mówiący bardzo wiele o wspaniałym złożonym uniwersum stworzonym przez Tchaikovsky’ego. Niezwykłość "Pancernych" polega na tym, że dotychczas...

Niezwykłość "Pancernych" polega na tym, że dotychczas opowiadanie to nie ukazało się nigdy drukiem. Opracowanie i przygotowane wyłącznie dla polskiego czytelnika zostało wzbogacone o opis serii, notę biograficzną o autorze oraz zaproszenie do aktywnego współtworzenia dalszych świata CIENI POJĘTNYCH za pośrednictwem stron internetowych.

źródło opisu: http://katedra.nast.pl/ksiazka/11064/Tchaikovsky-Adrian-Pancerni/

źródło okładki: http://katedra.nast.pl/ksiazka/11064/Tchaikovsky-Adrian-Pancerni/

Mathias | 2016-01-15

Genialne opowiadanie z cyklu Cienie Pojętnych. Problemem jest tylko dostępność i ewentualna cena przy zakupie.
Było to wydanie darmowe, a aktualnie mało kto sprzedaje za mniej niż 50 zł.

Artur | 2012-11-16

Krótka lektura, opowiada historię, która ma swój oddźwięk w "Spadkobiercy Ostrza". Zatem warto przeczytać.

cub | 2018-04-12
Przeczytana: 2016 rok