Hannah Montana - Chwila prawdy

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "HANNAH MONTANA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Truth or dare
978-83-237-4155-8
hannah montana
Innka

Miley Stewart bardzo lubi dostawać e-maile od fanów Hannah Montany. Zazwyczaj piszą, że uwielbiają jej muzykę, czasem radzą się w sprawach mody. Jednak gdy w komputerze pojawia się wiadomość od dziewczyny z jej szkoły, Miley robi kilka nieprzemyślanych kroków. Autorka listu szuka porady na temat chłopaka, w którym się bardzo zakochała. Okazuje się, że jest nim przyjaciel Miley Oliver! Oliverowi przydałaby się dziewczyna, więc Miley radzi zakochanej, by się z nim umówiła! Czy swatanie doprowadzi do powstania miłości? A może przyniesie odwrotny skutek i na zawsze zrujnuje przyjaźń z Oliverem?

Kinga | 2015-07-31
Gosia Józefowicz | 2014-07-01